Prachtige petroleumlamp op driehoekige zilveren voet, 13 lothige, 812/000, rijkelijk versierd met opgewerkt bladeren en bloemen. Totale lengte ca 66 cm. Voorzien van nette restauratie. Voorzien van deels geetste kap met golvende rand en een wildtafereel. In goede staat.