Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met putti. Kwaliteitswerk. Circa 1880. Afmeting: 245 x 188 x 71 cm. In goede staat.