18e Eeuws Duits serviesje met Meissen Marcolini tekens en diverse schotels gemerkt met R. Marcolini 1774 - 1814. Bestaande uit: Acht kopjes, één haarlijn bij bodem. Elf schotels met R en Marcolini tekens. Vier met oude haarlijn in onderbodem. Afmeting: 5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.