Drie oude/antieke Duitse aardewerken figuren. Eén porseleinen paard, tweede helft 20e eeuw. Eén porseleinen vogel, KPM. Eén keramieken schenkkan Fayence, in de vorm van een eend, 18e - 19e eeuw. Beschadigd. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In redelijk/goede staat.