Zilveren theebus, 925/000, ovaal model met cannelures geplaatst op een ovale voet. Het scharnier deksel is voorzien van een liggende leeuw, deel van de staart is afgebroken. MT.: H. van Assen, Leeuwarden jl.: B:1836. 13x9x12 cm ca 184 gram. Restauratieplekken bij de cannelures. Verder in goede staat.