Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In redelijk/goede staat. Eén maal Limonade & Soda. Brasserie Georges. Henry Le Monnier. Afmeting: 37 - 46 cm. Goed. Litho op papier. In redelijk/goede staat.