Zeldzame grote vuurvergulde Franse Charles Dix pendule. Circa 1835. 17e Eeuwse zeeman, voorstellend Jan Baert (Jean Bart) met kanon, anker, trompet, zwaard, lont, buskruit, pistool, kanonskogels en adellijk wapen. Prachtige vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 68 x 47 x 16 cm. In goede originele staat.