Vijf delen Chinees/Japans porselein, divers. Bestaande uit: Zeer grote Imari schotel, circa 1930. Afmeting: ø 48 cm. Chip. Kantonees bord met messing omranding, circa 1890. Chinees Familie Rose bord, beschadigd. Chinese Familie Rose theepot met bodemmerk. En een 19e eeuwse tafellamp met messing en Chinese vaas, beschadigd. Afmeting: 20 - 48 cm. In redelijk/goede staat.