Zes maal antiek Chinees porselein. Eén 19e eeuwse gecontourneerde kom met groene glazuur. Eén gesigneerde gecontourneerde kom met groene glazuur, floraal, gelijmd. Twee maal Familie Verte schaaltjes, 19e eeuw. Eén Kantonese soeplepel QT. Eén zalfpotje met blauw decor. Afmeting: 7 - 19 cm. In redelijk/goede staat.