Twee antieke miniatuur portretten. Eén maal 19e eeuw met dames portret op ivoor, gesigneerd Daffinger. Mogelijk Moritz Michael Daffinger 1790 - 1849. Eén maal adelijk heren portret op ivoor. Circa 1900. Onduidelijk gesigneerd. Lijsten met ivoor. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.