Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e eeuw, Pflanzen Mango gravure. Herdruk Rembrandt, landschap etc. Afmeting: 14 - 35 cm. In redelijk/goede staat.