Tien maal antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari + Familie Rose. Bestaande uit: Vijf kommen, 18e eeuw, Imari, drie heel, twee beschadigd. Twee schaaltjes, blauw-wit, bodemmerk, goed. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, kopje goed, deksel goed, één kopje haarlijn, vier-delige Familie Rose dekseldoos, goed. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.