Elf maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kop en schotels + één schotel extra. Gecontourneerde omranding, met coulissen/landschappen decor. Eén kopje haarscheur, drie schotels haarlijn. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.