Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie Rose, slecht gerestaureerd. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede/matige staat.