Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met floraal decor met cartouchen en getrembleerde bewerking, voorzien an grepen met putti. 25x12x9cm. ca 248 gram. Voorzien van gravure. MT.: A. De Haas, Sneek. Eind 19000. Met pseudokeuren. Gemaakt voor de Engelse markt en Engels gekeurd met importeursmerk en jl.:h:1903. In goede staat