Prachtige plated deksel doos/kist, ovaal model op 4 palmetvormige poten. De soos met scharnierend deksel is voorzien fraaie opliggende voorstellingen met ruiter, figuren en putti. Sleutel is afgebroken. Voorzien van blauw velouren interieur. 15x12x12cm. Gemerkt A.B. Paris. In goede staat