Acht maal Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Delftse vogel, polychroom, 19e eeuw. Drie maal Tichelaar polychrome schotels. Twee 18e eeuwse bordjes, haarscheur. Grote 18e eeuwse schotel, gekramd, floraal decor. 19e Eeuwse schotel met vogel, gemerkt A.P.K. Afmeting: 13 - 32 cm. In redelijk/goede staat.