Acht diverse oude antieke werken. Onder andere: Gravures, schilderij, ets, prenten, aquarel. Vochtvlekken. Onder meer uit de 17e - 18e en 19e eeuw. M. Adam, Indonesische man. Stadsplattegrond Grossa. Pagina Middelburgse Courant 1758. Zijde houtsnede, monogram, vogels. Havengezicht, monogram J.G. Afmeting: 13 - 49 cm. In matig/redelijk/goede staat.