Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, halfuur-slag op bel. Gemerkt A.D. 5302. Achter opdraai mogelijkheid. Afmeting: 27 x 11,5 x 11,5 cm. in goede staat.