Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opgewerkt met filigrain en knopjes. In het midden voorzien van een rozet gemaakt uit filigrain. Met 2 maanvormige bevestigingsstukken. lengte 38 cm. ca 127 gram. Voorzien van op maat vervaardigde houten cassette.