Prachtige zilveren kan op comfoor, 833/000. Kan rijkelijk versierd met acanthusbladeren, knerrenrand, voluten drapperieën en floraal decor. geplaatst op een ronde voet. Voorzien van een hengsel gemaakt uit voluten met kopjes en in het midden net zilveren element bevestigd op hout. De tuit van de kan heeft een zwanenkop. MT.: Y.T. van Erp, Leeuwarden, jl.:l:1895. 20x16x20cm, geplaatst op een comfoor versierd met een rand met rocailles, geplaatst op 3 gekrulde poten met putti-kopjes. MT.:S.T. Reitsma, Lemmer, Sneek jl.: H:1917. ø13x9cm. totaal ca 743 gram. In zeer goede staat