Zes antieke Chinees porseleinen borden. Drie sets van twee stuks. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal floraal, één haarlijn. Twee maal Queng Lung met landschap/pagode decor, goed. Twee maal tuin/insecten decor, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.