18e eeuws zilveren reismes in schede van roggehuid versierd met zilveren monturen. Mes met zilveren heft voorzien van voorstellingen en bekroond met een hond, geplaats in een schede van roggehuid met zilveren monturen, voorzien van diverse restauraties. 21 cm. In redelijke staat