Groot lot plated met een koffieservies, Yeoman, theezeef met lekbak, poederdoos en bestek. O.a. 12 vorken en lepels met hartfilet, gemerkt Christofle. En een Plated bestek met 12 vorken, messen en lepels met bewerkte steel, en opdienlepels, koffielepels 4 messen en vorken met een iets afwijkend patroon.