Prachtige wit- met geelgouden klemarmband, 750/000, Brede klemband, 30 mm, met geelgouden basis en aan de bovenzijde voorzien van een brede witgouden band. 59x70mm. De armband is voorzien van een matte afwerking. ca 91,5 gram. Lichte gebruikssporen. In zeer goede staat.