Oude Jugendstil-stijl dekseldoos + schaal. 20e Eeuw. Eén dekseldoos van hout en bewerkt met tin. Voorzien van wildvoorstelling + naakte vrouw. Gesigneerd. En een schaal met rozenranken decor, kopergeslagen, messing, plated. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.