Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gelobd model versierd met gedreven familiewapen, geplaatst op een ovale voet en voorzien van grepen uit 2 staande leeuwen die een kroon dragen. MT.: R.Huizinga, Groningen, jl.:K: 1819. 24x12x9cm ca 193 gram. Klein scheurtje in de rand en de voet is iets uit model. Verder in goede staat