Groot geelgouden kruis, 585/000, versierd met Zeeuwse knopjes en filigrainwerk. In het midden van het kruis zit een klein pareltje, ø 4 mm. Grootte kruis 57x33mm, inclusief oog. Kruis is voorzien van keurige restauratie. Knikje in het hangeroog. ca 2,4 gram. In goede staat