Twee delen antiek. Circa 1915. Bestaande uit: Messing Art Nouveau kraantjeskan, gemerkt met adelaar. Kraantje is eraf, maar wel aanwezig, echter iets verbogen. En een Gouda platelen vaas. Decor prinses. Bodemrand chip. Afmeting: 31 - 52 cm. In redelijke staat.