Antieke 19e eeuwse Hollandse Empire secretaire ca. 1830. Mahonie gefineerd op eiken. Binnenwerk met 6 lades en deurtje met daarachter een laadje. Mahoniehouten zuiltjes met koperen capitellen. De secretaire bevindt zich in ongerestaureerde staat!, marmeren blad mist 149x97x44cm. (149x97x100cm. open) Cond.: R