Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord metí bloempot decor + bodemmerk, chip, circa 1900. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm. In redelijk/goede staat .