Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee koppen, haarlijn. Twee koppen, chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.