Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren lijst en een bewerkte rand. Voorzien van een schildering op blik van een stadgezicht met figuren. 8x15cm. In goede staat