Antieke vergulde zilveren gelegenheidslepel met takvormige steeel overgaand in figuur met hartvormig ornament op het hoofd, met figuren van engelen en een kroon. Onduidelijk meesterteken. Circa 1740. Afmeting: L 18,5 cm. Gewicht: circa 47 gram. In goede staat.