Twee zilveren doosjes, 833/000, een pepermuntdoosje rond model met lijnendecor en een scharnierend deksel, MT.: onduidelijk, jl.:Y:1833, 5x1,5cm. en een vierkant gecontourneerde snuifdoos met bandelwerk. MT.: C.H.Cammans, Leeuwarden, jl.:s:1877. 3x3x5cm. Iets uit model. Totaal ca 49,4 gram. In goede staat