Bijzondere uil met zilver, lapis lazuli en een horloge. Uil gemaakt uit een kokosnoot fraai versierd met zilver, poten vleugels en kop. De kop is bezet met 2 grote lapis lazuli stenen als ogen. Als je de kop omklapt zit er een uurwerk/zakhorloge in, plaat en horloge gemerkt met: fres esquivill. & Delhoudens. Iets beschadigd bij het sleutelgat. ø8x18cm. ca 328 gram. In goede staat