Vroeg 19e eeuwse punchlepel met peervormige zilveren bak, met schenktuit bevestigd aan een houten steel. Zweden, 1819. De bak is voorzien van monogramgravures, AES MED, langs de rand en APS LAD op de bodem. De bak is voorzien van nette restauratie en is wat gedeukt. 13x47cm. In redelijk goede staat