Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met bloemenrand met een balustervormige pilaar met bloemenrand. De kandelaren zijn voorzien van een verzwaarde voet. Gemerkt: B.Rogers Silver Co, 1883. ø8x16cm. Iets gedeukt, verder in goede staat