Lot met vier zilveren staafbroches, een staafbroche met in het midden een rozet met similies en een roze steen, een broche met ovale bewerking en een blauwe steen, 6 cm, een massieve broche met in het midden een ovale onyx en voorzien van een opgesoldeerd kroontje, 4,5cm, en een Staafbroche fraai versierd met wit en blauw emaille, iets beschadigd, en voorzien van een ovale lichtblauwe steen. 6,5cm. Totaal 14,9 gram. In goede staat