Antiek Amsterdams staand horloge. Notenhout. Gesigneerd Adriaan Baghijn Amsterdam. 18e Eeuw. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Weekloper, kwartier-slag op twee bellen, maanstand + seconden. Met 18e eeuwse klokkenbeelden. Afmeting: H 250 cm. In redelijk/goede staat.