Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, ovaal gecontourneerd model met een bewerkte rand, geplaatst op een rechthoekige voet met filetranden en bollen. Op een zwart houten basement. Het comfoor heeft 2 leeuwenkoppen met ringen aan de zijkanten. MT.: L.Looyenga, Leeuwarden, jl.: H: 1846. 15x10x13cm. Voorzien koperen binnenbak. Gerestaureerd aan de rand en aan de bodem van de bak. In redelijk goede staat