Vijf diverse oude/antieke dekseldoosjes. 1x 18e Eeuw, Duitsland, hartvorm, met figuren/goud decor, bodemmerk, gelijmd. 1x 19e Eeuw, Duitsland, floraal, met bodemmerk. 1x circa 1900, eivorm, figuur/floraal decor met vergulde messing houder. 1x 20e Eeuw, schelpvorm, floraal decor. 1x Driehoekvorm, floraal/goud decor, met bodemmerk, gelijmd. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.