Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote 18e eeuwse Queng Lung schaal met landschap decor, chip rand. Een Chinese vaas met floraal/vlinder/vogel decor + vier tekens bodemmerk, 19e eeuw, chip rand. En twee Kang Xi borden met floraal decor, één bord gelijmd, één bord minimale schilfers. Afmeting: 21 - 38 cm. In redelijk/goede staat.