Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur, en krijger decor, met bodemmerk. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.