Drie 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence vazen. 1x Hectagonale vaas met riviergezicht met schepen en molen decor, gemerkt met V en driehoek. 1x Hectagonale vaas met figuur in haven decor, gemerkt de drie eikelen. 1x Balustervormige vaas met bloemmand decor, gemerkt De Bijl. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.