Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier kopjes, 1x kang xi, haarlijn, 1x familie rose, chip + haarlijn. Andere twee goed. Twee schotels met kraanvogel decor, één haarlijn. Afmeting: 6,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.