Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met een gegraveerde voorstelling met. figuren. Geplaatst op een ovale voet met floraal gegraveerd decor. De horizontaal geplaatste grepen zijn gevormd uit putti figuren. MT.: vermoedelijk omnius Swartwold, Leeuwarden, jl.:K:1819. ca 200 gram. 27x12x9cm. Voorzien van restauratieplekken langs de rand, verder in goede staat.