19e Eeuws Frans porseleinen empire-stijl koffie/theeservies. Bestaande uit: twee schenkkannen, schaal, twaalf kop + schotels, melk + suiker pot. Eén kopje beschadigd. Twee schotels haarlijn bodem, rest goed. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede staat.