Zes zeldzame Chinees porseleinen kang xi kop en schotels. 17e - 18e Eeuw. Met floraal decor + cafe au lait glazuur. Met bodemmerk. Drie kopjes goed. Drie kopjes haarlijn/chip. Drie schotels goed. Drie schotels haarlijn/chip. Afmeting: 8,8 - 12,7 cm. In redelijk/goede staat.