7-Delig 18e eeuws Chinees porseleinen chine de commande theeservies met Europees decor. Bestaande uit: Theekan, randschade deksel, theebus, randschade deksel, chips tuit + haarlijn grip, kopjes, randschade, vier schotels, waarvan één gelijmd, melkkan, chip deksel. Erotische voorstelling. Kind aan borst. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijk/goede staat.